Trwa rejestracja uczestników EDK 2019

W Popielec 6 marca czyli z początkiem Wielkiego Postu na oficjalnej stronie Ekstremalnej Drogi Krzyżowej rozpoczęła się rejestracja uczestników tego wyjątkowego wydarzenia.

EDK b

Nasza parafia jest jednym z kilkunastu organizatorów tegorocznej edycji EDK w Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej. Wśród oferowanych jest Trasa św. Barbary.

Trasa nie należy do trudnych - ma długość 31 km i przewyższenia nie przekraczające 200m. Biegnie od Zatonia poprzez pola i łąki do Suchej, następnie poprzez lasy do Ługów i dalej do Czasławia, a stamtąd do Książa Śląskiego. Następnie kierujemy się polami i łąkami do Barcikowic Małych i powracamy lasami do Barcikowic Dużych i stąd kierujemy się do zatońskiego kościoła, gdzie przewidziano koniec drogi.

KGP 2019

Zapraszam serdecznie do udziału wszystkich chętnych, którzy chcą przeżyć niezwykłą drogę idąc w samotności i ciszy, nocną porą, rozważając tajemnice Męki Pańskiej - zachęca ks. Ireneusz Proboszcz Parafii Ługi - W najbliższą niedzielę będziemy rozdawać ulotki informujące o szczegółach tego wydarzenia.

Na oficjalnej stronie EDK 2019 trwa rejestracja uczestników Ekstremalnej Drogi Krzyżowej.

Zarejestruj się na EDK 2019 - Trasa św. Barbary

Rejestracja

Każdy z uczestników deklarujących udział w EDK 2019 otrzyma specjalnie przygotowany pakiet zawierający rozważania i opis trasy, przypinkę i opaskę odblaskową. Ponadto każdy może zainstalować sobie na telefonie komórkowym aplikację, która będzie zawierała mapę i opis trasy, rozważania i wiele innych cennych wskazówek przydatnych przed i w trakcie tego wydarzenia.

Zainstaluj aplikację na swoim telefonie:

google play                              app store

Serdecznie zapraszamy do udziału w wyjątkowym wydarzeniu Wielkiego Postu.

wejdzwnoc b