Free Joomla Templates by iPage Hosting
  • Kościół w Książu Śląskim
    Kościół w Książu Śląskim
  • Kościół w Ługach
    Kościół w Ługach
  • Kościół w Zielonej Górze - Zatonie
    Kościół w Zielonej Górze - Zatonie

Imieniny Księdza Proboszcza w Książu Śląskim


W czwartek 27 czerwca, w Książu  Śląskim została odprawiona Msza święta dziękczynno-błagalna  w intencji księdza proboszcza Ireneusza Masteja z okazji przypadających na drugi dzień Jego imienin.

Imieniny 2

To członkinie Żywego Różańca z tej miejscowości co roku pamiętają o naszym proboszczu, aby wspólnie w Eucharystii podziękować i wypraszać potrzebne mu łaski. Msza święta była sprawowana przez samego Solenizanta.  Nie ma piękniejszego daru niż  Eucharystia - podkreślał w krótkim słowie nasz proboszcz.

Imieniny 1 Imieniny 4

Imieniny 3

Był piękny wspólny śpiew, modlitwa wiernych w intencji Proboszcza czytana przez dziewczynki, gorliwa służba ministrantów. Po uwielbieniu i dziękczynieniu nadszedł czas na życzenia dla Wielebnego Solenizanta, była delegacja dzieci, ministrantów i członkiń Żywego Różańca.

Imieniny 5

Imieniny 6 Imieniny 7

Z serca popłynęły życzenia, aby Patron Święty Ireneusz wspomagał naszego Księdza Proboszcza w trudach dnia codziennego, Matka Boża otulała swoją nieustanną opieką, a Pan Jezus obdarzał wszelkimi łaskami. Na koniec Mszy św. Ksiądz Proboszcz poświęcił wianki na zakończenie oktawy Bożego Ciała i ku uciesze dzieci poczęstował wszystkich cukierkami. Jeszcze raz życzymy Księdzu Proboszczowi dużo łask i sił w pracy duszpasterskiej naszej parafii.

Katarzyna Jastrzębska i Katarzyna Dzieńdziura