Free Joomla Templates by iPage Hosting
  • Kościół w Książu Śląskim
    Kościół w Książu Śląskim
  • Kościół w Ługach
    Kościół w Ługach
  • Kościół w Zielonej Górze - Zatonie
    Kościół w Zielonej Górze - Zatonie

W Suchej dwa nabożeństwa niedzielne


Kościół św. Marcina w Suchej za dwa lata przeżywać będzie swoją wielką rocznicę 200-lecia wybudowania tej świątyni. Budując tej kościół na potrzeby małej społeczności ówczesnej Suchej nikt wówczas nie przypuszczał, że na początku XXI wieku będzie to nie tylko dzielnica Zielonej Góry, ale i najdynamiczniej rozwijające się osiedle winnego grodu.

biskup w suchej   01

Przy tak szybko rosnącej liczbie wiernych powstała naturalnie potrzeba zwiększenia ilości niedzielnych nabożeństw. I tu z pomocą przyszedł nam przyjaciel naszego Proboszcza i naszej Parafii ks. prof. Tadeusz Stanisławski, który będzie odprawiał drugą niedzielną Eucharystie.

Sucha niedziela 2

Ksiądz Tadeusz Stanisławski jest nam bardzo dobrze znany, nie tylko w Suchej, ale i w całej Parafii. Wspomagając naszego Proboszcza w wielu uroczystościach, świętach czy też odprawiając niedzielne Msze Święte zyskał sobie sympatię mieszkańców wszystkich miejscowości rozmową, uśmiechem, czy też głosząc dobre i trafne Słowo Boże.

Zapraszamy mieszkańców Suchej do wyboru i udziału w niedzielnych nabożeństwach w kościele św. Marcina, które odprawiane będą o godz. 9:00 i 11:30.