Free Joomla Templates by iPage Hosting
 • Kościół w Książu Śląskim
  Kościół w Książu Śląskim
 • Kościół w Ługach
  Kościół w Ługach
 • Kościół w Zielonej Górze - Sucha
  Kościół w Zielonej Górze - Sucha
 • Kościół w Zielonej Górze - Zatonie
  Kościół w Zielonej Górze - Zatonie

Dziękujemy Rodzicom Dzieci Komunijnych


Szczęśliwie zakończył się czas I komunii św. w naszej Parafii. W małych grupach 33-troje dzieci w Ługach, Suchej i Zatoniu przyjęły Boga do swoich serc.

Drzewko dzieci komunijnych 4

Bardzo dziękuję Rodzicom za pomoc w przygotowaniu Uroczystości, za troskę o nasze kościoły oraz za Dar Ołtarza dla Bożych Świątyń.

 • Dziękuję Rodzicom Dzieci z Ługów i Czasławia za ufundowanie nowych mebli do zakrystii kościoła parafialnego w Ługach – po ułożeniu nowej posadzki przed Bożym Narodzeniem nowe wyposażenie zakrystii pojawi się w kościele.
 • Dziękuję Rodzicom Dzieci z Suchej za ofiarowanie nowej pięknej kadzielnicy, która będzie wykorzystywana podczas nabożeństw i procesji przed Najświętszym Sakramentem.
 • Dziękuję Rodzicom Dzieci z Zatonia, Barcikowic, Marzęcina i Książa Śląskiego za ufundowanie nowego Witraża na wzór starych historycznych witraży. Dzięki Waszej odwadze i ofiarności znaleźli się kolejni Fundatorzy Witraży. Obecnie zostało wykonanych 10 nowych okien, są zamówione kolejne i zgłaszają się nowi Fundatorzy Zatońskich Witraży. Okien mamy ponad 30 i na pewno nie zabraknie ich dla Dobrodziejów Domu Bożego.

Bardzo Dziękuję jako Proboszcz i Bardzo Dziękujemy jako Parafianie.

Drzewko dzieci komunijnych 1

Na Pamiątkę wydarzeń 2020 roku Dzieci i Rodzice wspólnie posadzili na placu kościelnym w Zatoniu, małego dęba, który jest pra pra prawnukiem Wielkiego Dęba Wilhelma.

W sobotę zapraszam Dzieci Komunijne i ich Rodziców na pielgrzymkę do Rokitna, do Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej. Wyjazd sprzed kościoła w Ługach o godz. 9:00, a następnie z Zatonia. Mamy za co dziękować Matce Bożej, ale mamy i o co prosić. Serdecznie zapraszam.

Wasz Proboszcz
ks. Ireneusz