Free Joomla Templates by iPage Hosting
 • Kościół w Książu Śląskim
  Kościół w Książu Śląskim
 • Kościół w Ługach
  Kościół w Ługach
 • Kościół w Zielonej Górze - Sucha
  Kościół w Zielonej Górze - Sucha
 • Kościół w Zielonej Górze - Zatonie
  Kościół w Zielonej Górze - Zatonie

Czas Adwentu


Rozpoczynamy czas Adwentu, czas naszego przygotowania do przyjści Pana. Na ten wyjątkowy czas Biskup Tadeusz Lityński kieruje do nas następujące Słowo.

„Zewnętrznym znakiem naszego czuwania jest trwanie przy wieńcu adwentowym. Niech on będzie obecny nie tylko w naszych świątyniach, ale również naszych domach” – mówi bp Tadeusz Lityński, który zachęca do przeżycia Adwentu z wiarą i nadzieją.

Zachęcamy do głębokiego przeżywania tego okresu, do udziału w Nabożeństwach Roratnich, do skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania, do właściwego przygotowania się do nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.