Dzień Dziecka w Parafii Ługi

1 czerwca odprawiona została uroczysta Msza Święta w Kościele MB Częstochowskiej w Zatoniu za wszystkie dzieci i młodzież.

Dzień dziecka 01

Ks. Ireneusz zaprasza w tym dniu do Zatonia dzici i młodzież całej naszej parafii chcąc wspólnie z nią pomodlić się za nich. Z zaproszenia skorzystało niewielu, ale mimo to uroczystość była piękna i podniosła. Byli z nami przedstawiciele z Ługów, Książa Śląskiego, Barcikowic i oczywiście z Zatonia.

Dzień dziecka 02

Po Mszy Świętej ks. Ireneusz zaprosił wszystkich do siebie, na Plebanię, gdzie zaplanowano wspólne pieczenie kiełbasek, gry i zabawy oraz pogawędki z księdzem na różne tematy nurtujące młodych ludzi.

Dzień dziecka 03 Dzień dziecka 05

Dzień dziecka 04 Dzień dziecka 06

Dzień dziecka 07 Dzień dziecka 08

Dziękujemy ks. Proboszczowi za tę piękną inicjatywę. Młodzi ludzie również mają swoje problemy, swoje postrzeganie świata, lokalnej społeczności i parafii i warto również i z nimi rozmawiać. Dziękujemy ks. Ireneuszowi oraz p. Tomaszowi za przygotowanie tego wyjątkowego spotkania dzieci i młodzieży.