Ogłoszenia parafialne - 12 lipca 2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - 12 LIPCA 2020

XV NIEDZIELA ZWYKŁA

• W tym tygodniu w poniedziałek św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta w środę św. Bonawentury a w czwartek NMP z Góry Karmel.
  • W kościele w Książu Śląskim modlimy się dzisiaj za ofiary ludobójstwa w 77 rocznicę Rzęzi Wołyńskiej. Umieszczona tam Pamiątkowa Tablica, ufundowana przez ocalałych dawnych mieszkańców kresów Hinowic i Szumlan w powiecie brzeżańskim wspomina pomordowanych w latach 1939 – 1943r.
  • W dniu dzisiejszym pięcioro Dzieci w Zatońskim kościele przyjęło I komunię św. Życzymy Dzieciom i zatroskanym Rodzicom wiele sił i Bożego błogosławieństwa.
  • "Komendant Wojewódzki Policji w Gorzowie Wlkp. informuje i przestrzega przed działalnością oszustów metodą „na wnuczka” lub „na policjanta”, przypominając, że Policja nigdy nie prosi o przekazanie gotówki i nie angażuje obywateli w akcje zatrzymania przestępców. Nie należy przekazywać pieniędzy osobom nieznanym ani udzielać informacji przez telefon o miejscu ich przechowywania, o kontach bankowych czy hasłach. Nie należy też wpuszczać nieznanych osób do mieszkania czy podpisywać umów. Wszelkie transakcje powinny być zawierane w siedzibie firmy. W każdej sytuacji budzącej nasze podejrzenia powinniśmy kontaktować się z Policją pod nr alarmowy 112.
  • W następną III Niedzielę miesiąca ofiary przekazujemy na Prace Remontowe.
  • Na spotkanie w Kancelarii zapraszam w piątek po wieczornej Mszy św. w Zatoniu od 18.30 jednocześnie zapraszam do udziału we Mszy o godz: 18.00.
  • Dziękuję za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedziele (…) oraz za każde dobre dzieło na rzecz naszej Parafii.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzę dobrego zdrowia, wielu łask, Bożej Opieki
oraz bezpiecznych wakacji i urlopów.

ZIELONA GÓRA – SUCHA

kościół św. Marcina z Tours

19.07.2020

Dziękczynno błagalna w intencji Anny.

KSIĄŻ ŚLĄSKI

kościół narodzenia św. Jana Chrzciciela

19.07.2020

10.00 Za + Bogumiła Chrapek.

ZIELONA GÓRA – ZATONIE

kościół Mariacki

14.07.2020

Msza z okazji Białego Tygodnia.

17.07.2020

Msza z okazji Białego Tygodnia.

Za + Kazimierę Stanek.

19.07.2020

11.00 Za + Krystynę Maliszkiewicz – w 10 rocznicę śmierci.

ŁUGI

kościół parafialny św. Wawrzyńca

18.07.2020

16.00 Msza w intencji Filipa z okazji I komunii św

19.07.2020

Za + Mieczysława Przybysz.