Ogłoszenia parafialne - 8 listopada 2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - 8 LISTOPADA 2020

32 NIEDZIELA ZWYKŁA

• Bardzo serdecznie proszę o zorientowanie się czy w sąsiedztwie obok naszych domów, nie mieszka osoba potrzebująca pomocy. Bądźmy pomocni, choćby w zrobieniu zakupów.
  • Na stronie diecezjalnej Caritas (www.caritaszg.pl) udostępnione zostaną numery telefonów do kapłanów i świeckich psychologów, którzy w podanych godzinach będą mogli udzielać wsparcia duchowego i psychologicznego osobom starszym.
  • W najbliższym tygodniu we wtorek św. Leona Wielkiego, w środę 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości w tym dniu także św. Marcina z Tours - Święto Patronalne kościoła w Suchej w piątek Uroczystość Pierwszych Świętych Męczenników Polski z Międzyrzecza a w następną Niedziele Światowy Dzień Ubogich, ustanowiony przez papieża Franciszka tydzień przed Uroczystością Chrystusa Króla.
  • W środę o godz: 10.00 w kościele w Suchej zostanie odprawiona Msza św. Odpustowa za mieszkańców Suchej – z przykrością informuję ze w tym roku nie zapraszam kaznodziei odpustowego ani żadnych Gości na nasz doroczny Odpust.
  • Za zmarłych polecanych w Wypominkach, będziemy pamiętać w modlitwie po Mszach w tygodniu i w niedzielę.
  • Obecnie w kościołach na Mszy może przebywać w Suchej 12 osób, w Książu Śląskim 8 osób, w Zatoniu 30 osób i w Ługach 25 osób.
  • W każdą sobotę o godz: 18.00 w kościele w Zatoniu odprawiana jest Msza św. Niedzielna.
  • Ofiary na Prace Remontowe z okazji III niedzieli odwołujemy.
  • Zachęcam do lektury aktualnych tygodników Niedzieli i Gościa Niedzielnego – cena 6 zł.
  • Kancelaria Parafialna do czasu obowiązywania Strefy Czerwonej nie będzie czynna – w sprawach pilnych proszę o kontakt telefoniczny.
  • Dziękuję za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedziele (…) oraz za składane ofiary i każde dobre dzieło na rzecz naszej Parafii.

Bardzo dziękuję za wspólną modlitwę oraz życzę Dobrej Niedzieli i Błogosławionego Tygodnia.

ZIELONA GÓRA – SUCHA

kościół św. Marcina z Tours

11.11.2020

Msza św. Odpustowa za Mieszkańców Suchej.

15.11.2020

Za + Kochaną Mamę Kazimierę Rypson – w 11 rocznicę śmierci.
11.30 Za + Władysława, Ryszarda i Irenę z Rodziny Szymańskich.

KSIĄŻ ŚLĄSKI

kościół narodzenia św. Jana Chrzciciela

12.11.2020

Za + Piotra Janik.

15.11.2020

• Za + Jerzego – w 31 rocznicę śmierci oraz za + Józefa i Zofię Ciecierskich.
  • Za + Marię Różniewicz – w 2 rocznicę śmierci.

ZIELONA GÓRA – ZATONIE

kościół Mariacki

10.11.2020

18.00 Za Zmarłych.

13.11.2020

Za + Zenona Chwast w dniu urodzin.

14.11.2020

Msza św. Niedzielna

15.11.2020

11.00 Za + Bogdana Szygęnda – w 18 rocznicę śmierci.

ŁUGI

kościół parafialny św. Wawrzyńca

14.11.2020

Za + Stanisława Struś – w 19 rocznice śmierci oraz za + Stanisława Adamowicza.

15.11.2020

Za + Józefa Kowalczyk – w 4 rocznicę śmierci.