Ogłoszenia parafialne - 15 listopada 2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - 15 LISTOPADA 2020

33 NIEDZIELA ZWYKŁA

• Bardzo serdecznie proszę o zorientowanie się czy w sąsiedztwie obok naszych domów, nie mieszka osoba potrzebująca pomocy. Bądźmy pomocni, choćby w zrobieniu zakupów.
  • Na stronie diecezjalnej Caritas (www.caritaszg.pl) udostępnione są numery telefonów do kapłanów i świeckich psychologów, którzy będą udzielać wsparcia duchowego i psychologicznego.
  • W najbliższym tygodniu we wtorek św. Elżbiety Węgierskiej, w środę bł. Karoliny Kózkówny, w piątek św. Rafała Kalinowskiego a w następną Niedziele Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – zakończenie Roku Kościelnego.
  • Bardzo dziękuje za wspólna modlitwę podczas Mszy św. Odpustowej w Suchej w intencji Wszystkich Mieszkańców Sołectwa.
  • W tym tygodniu kończymy czas Listopadowej Modlitwy Wypominkowej.
  • Obecnie w kościołach na Mszy może przebywać w Suchej 12 osób, w Książu Śląskim 8 osób, w Zatoniu 30 osób i w Ługach 25 osób.
  • Od dnia dzisiejszego przez okres jesienno zimowy Msze św. w Zatoniu we wtorek, w piątek oraz Msza św. Niedzielna w sobotę będą odprawiane o godz: 17.00
  • Ofiary na Prace Remontowe z okazji dzisiejszej III niedzieli miesiąca odwołujemy.
  • Zachęcam do lektury aktualnych tygodników Niedzieli i Gościa Niedzielnego – cena 6 zł.
  • Kancelaria Parafialna do czasu obowiązywania Strefy Czerwonej nie będzie czynna – w sprawach pilnych proszę o kontakt telefoniczny.
  • Dziękuję za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedziele (…) oraz za składane ofiary i każde dobre dzieło na rzecz naszej Parafii.

Bardzo dziękuję za wspólną modlitwę oraz życzę Dobrej Niedzieli i Błogosławionego Tygodnia.

ZIELONA GÓRA – SUCHA

kościół św. Marcina z Tours

18.11.2020

Dziękczynno błagalna w intencji ks. Biskupa Tadeusza – intencja od parafian i diecezjan z Suchej.

22.11.2020

Za + Annę, Władysława i Edwarda.
11.30 Za + Zofię i Franciszka Furmanowicz – intencja od Wnuków.

KSIĄŻ ŚLĄSKI

kościół narodzenia św. Jana Chrzciciela

19.11.2020

Za + Karola, Anastazję, Franciszka, Mieczysława Białoskórskich.

22.11.2020

10.00 Za + Leokadię, Jana, Ignacego i Krzysztofa.

ZIELONA GÓRA – ZATONIE

kościół Mariacki

17.11.2020

17.00 Za Zmarłych.

Za zmarłych.

21.11.2020

Msza św. Niedzielna.

Z podziękowaniem za udaną operację oraz z prośbą o Boże Błogosławieństwo dla Rodziny.

22.11.2020

11.00 Za + Władysława Kusio – w 21 rocznicę śmierci.

ŁUGI

kościół parafialny św. Wawrzyńca

21.11.2020

Chrzest Zuzi.

Za Zmarłych.

22.11.2020

Za + Bronisławę i Leona Kaleta oraz za + Cecylię, Pawła, Walentynę, Ignacego, Czesława, Tadeusza i Stefana Zaremba.