Ogłoszenia parafialne - 25 kwietnia 2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - 25 KWIETNIA 2021

4 NIEDZIELA WIELKANOCNA

• Zakończył się Tydzień Biblijny a dzisiejszej niedzieli Dobrego Pasterza rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania.
  • W dalszym ciągu trwa dyspensa od obowiązku uczestniczenia w Niedzielnej Mszy św. w kościołach, zapraszam do przeżywania Mszy transmitowanych przez media a uczestnicząc w Mszach w kościele pamiętajmy o zasadach sanitarnych oraz limitach w naszych kościołach. W Suchej 9 osób, w Książu Śląskim 6 osób, w Zatoniu 21 osób, w Ługach 18 osób.
  • W tym tygodniu w czwartek św. Katarzyny ze Sieny a w sobotę św. Józefa Rzemieślnika – wszystkich Solenizantów i Jubilatów polecam Panu Bogu w modlitwie.
  • W sobotę 1 maja rozpoczynamy miesiąc poświecony Najświętszej Maryi  - śpiew Litanii w kościołach w Suchej – tylko w niedzielę o 8.30, w Książu Śląskim – o 17.00, w Zatoniu – o 18.00 w Ługach – o 17.00, natomiast w Niedziele śpiew Litanii przed Mszą św.
  • W następną I niedzielę miesiąca zmiana tajemnic Żywego Różańca a w Zatoniu i w Ługach pól godziny przed Mszą Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:
    - Krzywicki Szymon zamieszkały w Bobrownikach i Agnieszka Adam zamieszkała w Książu Śląskim – zapowiedz I
    - Grzybowski Mateusz i Katarzyna Olejarz zamieszkali w Suchej – zapowiedz I - o ewentualnych przeszkodach proszę poinformować w kancelarii
  • Ksiądz Biskup przychyla się do próśb płynących z Urzędów Statystycznych o wsparcie Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań. Udział w spisie jest obowiązkowy. Najbardziej wygodną i bezpieczną metodą jest samospis internetowy zabiera ok. 15-20 min. Informacje i formularz na stronie: www.spis.gov.pl
  • Spotkanie w Kancelarii Parafialnej po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
  • Dziękuję za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedziele (…)
  • Dziękuję za Waszą ofiarność tę na tacę, jak i również za ofiary przekazywane na konto parafialne, które wspierają bieżącą działalność Naszej Parafii.

Życzę dobrego zdrowia, sił i pokoju od Pana Zmartwychwstałego.

ZIELONA GÓRA – SUCHA

kościół św. Marcina z Tours

SRODA

28.04.2021

17.00 Remont kościoła.

KSIĄŻ ŚLĄSKI

kościół narodzenia św. Jana Chrzciciela

26.04.2021

17.00 W intencji zmarłych.

2.05.2021

10.00 Dziękczynno błagalna w intencji Stefanii i Jacka Kowalskich z okazji 30 rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa.

ZIELONA GÓRA – ZATONIE

kościół Mariacki

27.04.2021

18.00 Za Parafian

30.04.2021

1.05.2021

Msza Niedzielna.

Za + Stefana Krzyżaniak – w 2 rocznicę śmierci.

2.05.2021

11.00 Za + Rodziców Stanisławę i Feliksa.

ŁUGI

kościół parafialny św. Wawrzyńca

1.05.2021

16.00 Nabożeństwo Majowe.

2.05.2021

Dziękczynno błagalna z okazji urodzin Sylwii.

Chrzest Filipa.