Ogłoszenia parafialne - 30 maja 2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - 30 MAJA 2021

UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

• Bardzo dziękuje za Dar 30 dniowej Modlitwy podczas Nabożeństw Majowych -  dziękuje wszystkim uczestnikom oraz prowadzącym modlitwę.
  • W miniony poniedziałek w Paradyżu, nasza Parafianka została włączona do grona Wdów Konsekrowanych. Bardzo cieszymy się tą odpowiedzią na powołanie i życzymy naszej Siostrze darów Ducha Świętego i Bożej Opatrzności.
  • W dalszym ciągu trwa dyspensa od obowiązku uczestniczenia w Niedzielnej Mszy św. w kościołach, zapraszam do przeżywania Mszy transmitowanych przez media a uczestnicząc w Mszach w kościele pamiętajmy o zasadach sanitarnych oraz limitach. W Suchej 12 osób, w Książu Śląskim 8 osób, w Zatoniu 30 osób, w Ługach 25 osób.
  • W tym tygodniu w poniedziałek Nawiedzenie NMP – odpust w Otyniu o godz: 18.00, we wtorek Dzień Dziecka – w czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało a w następną Niedzielę adoracja Najświętszego Sakramentu oraz zmiana Tajemnic Różańcowych.
  • We wtorek 1 czerwca Dzień Dziecka. Zapraszam na Msze św. do Zatonia w intencji Dzieci naszej Parafii –  po Mszy zapraszam wszystkich ministrantów z Parafii na ognisko i pieczenie kiełbasek.
  • W dzień Bożego Ciała w czwartek, Msza św. z procesją z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła. Jedynie w Ługach po Mszy o godz: 12.00 odbędzie się tradycyjna procesja do czterech Ołtarzy. Zapraszam dziewczynki do sypania kwiatków podczas procesji.
  • W piątek od 8.00 odwiedzę chorych i seniorów w domach a po południu będzie okazja do spowiedzi z racji I piątku miesiąca.
  • Na piątek po Bożym Ciele otrzymaliśmy dyspensę od obowiązku zachowania czwartego przykazania kościelnego, nakazującego wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  • Dziękczynna Pielgrzymka Dzieci Komunijnych do Rokitna, odbędzie się w środę 9 czerwca.
  • Sakrament Małżeństwa pragną zawrzeć Joanna Patrycja Ładysz z Jakubem Krzysztofem Buganik– zapowiedz I.
  • Trwa Narodowy Spis Powszechny. Udział w spisie jest obowiązkiem obywatelskim. Urząd Statystyczny zachęca do wypełnienia tego obowiązku przez samospis w Internecie lub kontakt z infolinią spisową (nr 22 279 99 99)".
  • Zapraszam na spotkanie w Kancelarii Parafialnej w piątki od 18.30 – kancelaria znajduje się w zakrystii Zatońskiego Kościoła.
  • Dziękuję za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedziele (…)
  • Dziękuję za Waszą ofiarność tę na tacę, jak i również za ofiary przekazywane na konto parafialne, które wspierają bieżącą działalność Naszej Parafii.

Życzę Dobrej Niedzieli i Dziękuję za wspólną Modlitwę.
Niech ta Eucharystia nas pokrzepia i niech nam przypomina,
że Wielki Bóg jest naszym Potężnym i Dobrym Ojcem.

ZIELONA GÓRA – SUCHA

kościół św. Marcina z Tours

Uroczystość Bożego Ciała.

Za + Halinę Fiałkowską – intencja od córki Eli z mężem i Rodziną.

6.06.2021

8.45 Za + Antoninę i Mamerta.
11.30 Dziękczynno błagalna w intencji Bp. Tadeusza.

KSIĄŻ ŚLĄSKI

kościół narodzenia św. Jana Chrzciciela

Uroczystość Bożego Ciała.

Za Katarzynę, Jerzego Swyst oraz za + Eufrozynę i Jana Demaj.

6.06.2021

10.00 Za + Bogumiła Chrapek.

ZIELONA GÓRA – ZATONIE

kościół Mariacki

1.06.2021

W intencji wszystkich Dzieci naszej Parafii.

Po Mszy wspólne ognisko dla wszystkich ministrantów z Parafii.

Uroczystość Bożego Ciała.

Za + Jana i Annę Radczyc.

4.06.2021

Sakrament pokuty i pojednania z Panem Bogiem.

Dziękczynno błagalna w intencji Aleksandra z okazji urodzin.

5.06.2021

W intencji Katarzyny i Krzysztofa w dniu ślubu.

Msza Niedzielna.

Za Parafian.

6.06.2021

11.00 Za + Rodziców Krystynę i Zdzisława Grzesiak.

ŁUGI

kościół parafialny św. Wawrzyńca

Uroczystość Bożego Ciała.

Za + Bolesława Sabadach – w 2 rocznica śmierci.

I komunia Oliwi.

4.06.2021

Sakrament pokuty i pojednania z Panem Bogiem.

Msza św.

5.06.2021

14.00 Chrzest Eliany Marii oraz Msza w intencji Rodziców Anny i Marcina oraz córek Leny i Natalii.

6.06.2021

12.00 Za + Genowefę Kowalczyk – 7 rocznica śmierci.