Ogłoszenia parafialne - 4 lipca 2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - 4 LIPCA 2021

14 NIEDZIELA ZWYKŁA

• W nadchodzącym tygodniu we wtorek bł. Marii Teresy Ledóchowskiej a w środę św. Jana z Dukli.
  • Dzisiaj zmiana Tajemnic Różańcowych – bardzo dziękuje za dar Modlitwy Różańcowej wszystkim należącym do Żywego Różańca i Margaretek.
  • W kościołach w których dzieci przystępowały do I komunii św. można odbierać pamiątkowe obrazki komunijne.
  • Ruszyły zapisy na pieszą pielgrzymkę z Zielonej Góry na Jasną Górę od 02- do 12.08. Grupa Biało-Czerwona to grupa, której przewodnikiem będzie proboszcz parafii Drzonków. Serdecznie zapraszam do pielgrzymowania – choćby przez parę dni lub do pielgrzymowania duchowego. Proszę też o przekazywanie intencji, które będą na trasie pielgrzymki omadlane. Mile widziane jest wszelkie wsparcie materialne oraz wsparcie w postaci: wody, produktów dezynfekcyjnych oraz produktów spożywczych tzw. Na pielgrzymkę zapisywać się można osobiście lub poprzez wypełnienie formularza on-line dostępnego na Stronie Parafii Drzonków.
  • W tym tygodniu kancelaria będzie czynna w piątek od 18.30. Zapraszam na Mszę o 18.00 a następnie na spotkanie w kancelarii. W sprawach pilnych bardzo proszę o kontakt telefoniczny.
  • Dziękuję za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedziele (…)
  • Dziękuję za Waszą ofiarność tę na tacę, jak i również za ofiary przekazywane na konto parafialne, które wspierają bieżącą działalność Naszej Parafii.

Dziękuję za wspólnie przeżytą Eucharystię.
Wszystkim Parafianom i Gościom życzę dobrego i pomyślnego Tygodnia oraz bezpiecznych i udanych urlopów i wakacji.

ZIELONA GÓRA – SUCHA

kościół św. Marcina z Tours

9.00 Za + Ewę i Jerzego.

KSIĄŻ ŚLĄSKI

kościół narodzenia św. Jana Chrzciciela

8.07.2021

Nie będzie Mszy św.

11.07.2021

10.00 Za + Pomordowanych naszych krewnych przez UPA podczas Rzezi Wołyńskiej.

ZIELONA GÓRA – ZATONIE

kościół Mariacki

6.07.2021

18.00 Nie będzie Mszy św.

9.07.2021

18.00 Dziękczynno błagalna w intencji Piotra i Pawła z okazji imienin – o łaskę zdrowia i Boże błogosławieństwo.

10.07.2021

Msza Niedzielna.

W intencji Panu Bogu wiadomej.

11.07.2021

11.00 Za + Edwarda i Annę Iskra oraz za + Franciszkę i Mikołaja Iskra.

ŁUGI

kościół parafialny św. Wawrzyńca

10.07.2021

Dziękczynno błagalna w intencji Joanny i Jakuba w dniu ślubu.

11.07.2021

12.00 Za + Kazimierza Borzym – w 2 rocznicę śmierci.